$article->name

Kozmetika je základom dokonalej pleti

Chcete vedieť, ktoré z našich ošetrení je pre vás najvhodnejšie či ako často nás navštevovať, aby ste boli neustále krásna?

 

 

Chcete vedieť, ktoré z našich ošetrení je pre vás najvhodnejšie či ako často nás navštevovať, aby ste boli neustále krásna? Kozmetika je základom krásnej pleti. V našom Inštitúte Bratislava kladieme veľký dôraz na vysokú profesionalitu a starostlivosť o zákazníčky. 

 

Kozmetika u nás …

dior-otazky-a-odpovede

 

Používame exkluzívne Dior produkty, ktoré si môžete u nás po ošetrení aj zakúpiť a nadviazať tak na odborné ošetrenie aj v domácom prostredí.

Vďaka jemnosti a kvalite je naša kozmetika vyhľadávaná aj ženami s citlivejšou pleťou.  V cene je zahrnuté jemné denné líčenie s Dior produktmi a úprava obočia, takže od nás odídete nielen s krásnou a žiarivou pleťou ale aj bezchybne upravená do spoločnosti.

 Prečítajte si 7 tipov aby nám leto neubralo nakráse

 

Akú masáž si vybrať?

Jacquetova masáž

V cene protivráskového a exkluzívneho ošetrenia je špeciálna Jacquetova masáž. Táto masáž bola vyvinutá už pred sto rokmi dermatológom Dr. Jacquetom.

 1. Pôvodne bola určená k ošetreniu mastnej a problematickej pleti, ale je vhodná aj pre citlivú a starnúcu pleť s potrebou spevnenia.
 2. Odstraňuje kruhy pod očami, spevňuje kontúry tváre a dodáva pokožke žiarivý vzhľad.
 3. Podporuje regeneráciu pokožky. Laicky je toto ošetrenie vlastne vyštipkávanie vrások.

kozmetika

 

Drenáž/Lymfatická masáž

Pri hydratačnom a čistiacom ošetrení používame drenáž.

 1. Slúži na spriechodnenie lymfatických ciest, tým sa pleť čistí aj zvnútra, a tým zabraňuje tvorbe akné.
 2. Lymfatická masáž dokonca stimuluje bunky imunitného systému a tak zvyšuje schopnosť organizmu brániť sa proti rôznym infekciám.
 3. Novinkou v našom Inštitúte je exkluzívne telové ošetrenie, pri ktorom sa lymfatická masáž používa tiež. Napomáha aj liečbe pri kŕčových žilách, červených žiliek a celulitídy.

Rolovacia masáž

Súčasťou spevňujúceho ošetrenia je rolovacia masáž – rolovanie proti gravitácii. Spevní zrelú pokožku na tvári.

Kozmetika – od akého veku?

Čistenie pleti je vhodné absolvovať už v pätnástom roku života, pri aknóznej pleti dokonca aj skôr. S masážou vykonávame ošetrenie od 25-tich rokov. Už vtedy pleť začína starnúť a je potrebné jej venovať dostatočnú starostlivosť, aj keď je starnutie individuálne.

 Prečítajte si Tipy na krásu od slávnych žien

Môžu k vám chodiť aj muži?

Naše produkty sú unisex, čiže ich môžu používať aj muži – a aj používajú. V ošetreniach sa to taktiež nelíši.

Ako sa môžeme starať o seba doma?

kozmetika

 

V dnešnej dobe ženy nemajú čas na pravidelnú starostlivosť, radšej sa zveria do rúk profesionálky. Napriek tomu môžete pre svoju pleť urobiť aspoň niečo. Základom domácej starostlivosti  je  večerné odlíčenie a použitie hydratačného krému.

Súčasťou odličovania by malo byť odličovacie mlieko – na odstránenie nečistôt rozpustných v tuku a potom pleť dočistite pleťovou vodou. Odporúčame aj používanie pleťovej masky podľa typu pleti 2-4 krát mesačne.

Ďalšou citlivou záležitosťou je úprava obočia. Úprava obočia dokáže zmeniť výraz aj vnímanie tváre a záleží pri ňom naozaj na detailoch.  Zverte sa radšej do rúk profesionálom – v rámci našich ošetrení  je v cene zahrnutá aj úprava obočia a v prípade potreby aj odstránenie chĺpkov z hornej pery.

Ako často je vhodné chodiť na ošetrenia?

Raz za mesiac, nakoľko každých 28 dní sa bunky v našej pleti vymieňajú a regenerujú. Pri veľmi aknóznej pleti je lepšie chodiť aj častejšie, aby sa pleť dostatočne vyčistila. Počas ošetrení vám ochotne poradíme v oblasti líčidiel aj starostlivosti.

Prečo práve my?

dior-otazky-a-odpovede-4

 

Náš Inštitút je miestom, kde vám pri ošetrení poskytneme pokoj a súkromie. Oddýchnete si pri jemnej žiare sviečok a meditačnej hudbe. Čaká vás pohodlné lehátko aj voňavé Dior uteráky, pocítite luxus, ktorým vás zahrnie len Dior.  V lete je u nás samozrejmosťou klimatizácia, zatiaľ čo v zime sa môžete zabaliť do vyhrievanej deky.

Našou filozofiou sú spokojné a zrelaxované zákazníčky, ktoré od nás odchádzajú s rozžiarenou pleťou a príjemným zážitkom.

Presvedčte sa, že sme miestom, kde nájdete svoj pokoj, oddych a útočisko.

 • Obchodné meno: Iplatforma s.r.o.
 • Sídlo: Klokoč 28, 962 25
 • IČO: 47387874
 • DIČ: 2023849080
 • Účet: 2943010051/1100
 • Klokoč 1, 962 25
 • info@kvalitnesluzby.sk

 • Okr. súd Banská Bystrica,
  odd. Sro, vl. č. 24823/S