$article->name

Dámska jazda

zaslúžený relax v uličkách Starého mesta

 

Uličky Starého mesta sa postupne vyprázdňujú a nahrádzajú ich nákupné centrá. Vďaka pohodlnosti sa ochudobňujeme o čaro, ktoré vedia poskytnúť len uličky s krásnou architektúrou a krivoľakými cestičkami. Kde neviete, čo vás čaká za rohom, aký obchod alebo kaviareň. Vzdávame sa rozmanitosti a posedenia či nakupovania v priestoroch, ktoré ešte nestratili atmosféru.

Zabudnite aspoň raz do mesiaca na uniformné nákupné centrá a vyberte sa s priateľkami na dámsku jazdu do Starého mesta Bratislavy – ponúka mnoho príjemných zákutí, v ktorých sa môžete na chvíľu „stratiť“ od všednosti.

Dámska jazda začína vo vašej mysli

salon2-full

 

Príprava na dámsku jazdu je občas naozaj náročná. Vybrať si oblečenie, nalíčiť sa a popritom sa neunaviť a byť oddýchnutá. Skúste to tentokrát inak – oblečenie necháme na vás, ale príďte sa dať nalíčiť profesionálmi v Diore. 

Vďaka krásnym historickým priestorom a skúseným odborníčkam budete od nás odchádzať krásne nalíčená, oddýchnutá, príjemne naladená a možno aj inšpirovaná novými spôsobmi líčenia. Budete sa u nás v Inštitúte Bratislava Dior cítiť rovnako výnimočne ako je výnimočná značka Dior vo svete krásy a módy. Prípadne okrem líčenia môžete si užiť aj niektoré z ošetrení.

V cene je zahrnuté aj jemné denné líčenie s Dior produktmi a úprava obočia, takže od nás odídete nielen s krásnou a žiarivou pleťou ale aj bezchybne upravená do spoločnosti.

Prečítajte si aj Prečo práve my? – Kozmetické ošetrenia sú základom dokonalej pleti

Vychutnajte si atmosféru vôní, histórie a originality

dámska jazda

 

Poprechádzajte sa uličkami Starého mesta a objavte ich originalitu,vychutnajte si atmosféru histórie spojenej so súčasnosťou.  Práve v uličkách Starého mesta môžeme nájsť rôzne originálne módne kúsky od známych aj menej známych značiek, krásne ručné práce, zaujímavé doplnky.

Cestou z Michalskej cez Hlavné námestie sa dostanete na Laurinskú – Bratislavskú uličku módy s množstvom butikov. Ak sa vám vo výklade niečo naozaj zapáči, alebo by ste sa v tom iba chceli vidieť, jednoducho vojdite. Kto vie zhodnotiť, či vám tie šaty sedia, lepšie ako vaše najbližšie priateľky?

Svieži závan módy

dámska jazda

 

Na Slovensku máme viac zaujímavých módnych návrhárov a dizajnérov, ako si myslíte. Sú väčšinou mladí a ešte sa nedostali do povedomia širokej verejnosti. O to zaujímavejšie bude sa s nimi zoznámiť. Skúste si pred výjazdom trošku zasurfovať po internete. 

Garancia, že nájdete niečo originálne, zaujímavé, svieže a krásne, je stopercentná! Ak venujete hľadaniu trošku viac času, natrafíte aj na rôzne menšie módne prehliadky. Nehovoriac o tom, že v Bratislave sa pravidelne konajú Bratislavské módne dni. Aký lepší program by módna dámska jazda mala mať?

Všetky cesty vedú … do kaviarne

Hovorí sa, že do Ríma. Ale my, ženy vieme, že to je zastaraný pojem.

 

dámska jazda

 

Všetky cestu vedú do útulnej kaviarne, kde preberieme so svojimi spriaznenými dušami zážitky, problémy, ale sa aj dobre zasmejeme.

Kam sa vybrať a okrem príjemnej bodky za dňom si užiť aj príjemné vône a pocity? Vôňa čerstvo pomletej kávy, zákusku a príjemný dojem vintage prostredia? Každá z nás má svoje zamilované miesto, kde sa rada vracia. Ak ho nemáte, môžete sa inšpirovať napríklad blogom Bratislavská kávička alebo tripadvisorom.

 

  • Obchodné meno: Iplatforma s.r.o.
  • Sídlo: Klokoč 28, 962 25
  • IČO: 47387874
  • DIČ: 2023849080
  • Účet: 2943010051/1100
  • Klokoč 1, 962 25
  • info@kvalitnesluzby.sk

  • Okr. súd Banská Bystrica,
    odd. Sro, vl. č. 24823/S